درباره ما

شرکت کان پژوهان پارس زمین

معرفی شرکت کان پژوهان


شرکت کان پژوهان پارس زمین در سال 1398 و بعد از دریافت مجوز رسمی و پروانه بهره برداری به شماره 3403 در زمینه استخراج انواع خاک صنعتی فلدسپات فعالیت رسمی خود را آغاز کرده و تاکنون توانسته است به میزان قابل توجهی از نیاز مصرف کنندگان، انواع خاک صنعتی کائولن و فلدسپات استخراج و فرآوری نماید.
از عمده ترین کانی های استخراج شده در معدن شرکت میتوان به انواع خاک صنعتی، خاک فلدسپات، خاک کاشی و سرامیک، خاک کائولن و... اشاره کرد و میتوان گفت معدن خاک صنعتی شرکت کان پژوهان از فعالترین و بزرگترین معادن در بخش مرکزی کشور می باشد.


پروانه بهره برداری
پروانه بهره برداری معدن فلدسپات کان پژوهان


زمین شناسی عمومی( ناحیه ای)

معدن خاک کان پژوهان در بخشي از پهنه ايران مركزي و كمربند آتشفشاني اروميه- بزمان مي باشد. واحدهاي زمين شناسي منطقه عموماً رديف هايي از سنگ هاي ترياس تا كواترنري است كه از ويژگي هاي متمايز آن فعاليت هاي آتشفشان ها در ترشيري مي باشد. گسله ها عمدتا با راستاي كلي شمال غربي جنوب شرقي زيرپهنه ها را در اين منطقه ايجاد نموده است .


تحقیقات و کارشناسی های انجام شده بر روی معدن فلدسپات شرکت پارس زمین نشان می دهد خاک های صنعتی استخراج شده این معدن از بهترین ها در نوع خود می باشد که جوابگوی بسیاری از نیازهای مصرف کنندگان در استفاده از این نوع خاک صنعتی می باشد.
تماس با ما